1. 2 Co vše se v kurzu dovíte a jaký to bude mít efekt?

Téma průběh:

❤ Poslechněte si, co vše se v tomto kurzu naučíte a jaké přínosy budou mít vaše nově nabyté dovednosti ve vztahu s partnerkou. Podívejte se na video, kde Gaia popisuje, proč je zrovna tento druh masáže tak důležitý. Zjistíte, jaké účinky bude mít praxe těchto doteků na vnímavost a orgasmicitu ženy. 

➡ Video: Jaké přínosy má intimní masáž ženy (8:29 min)

Jak hodnotí účinky této masáže na ženy samotní muži?

„Tak jsem se dnes teprve dostal do práce a řekl si, že začnu sepsáním tohoto emailu. Cože dnes tak pozdě do práce? Ráno jsme odvezli všechny naše ratolesti do školy a školky, vyřídili nákup aby měla manželka na dopoledne klid a vrátili se domů. Následně jsme se s manželkou dohodli na malé ochutnávce z masáže, kterou jsem se u tebe naučil. Nechtěli jsme se pouštět do ničeho většího neboť na to jako obvykle nebyl ani čas ani naladění (hlavně na manželky straně). Nebudu se rozepisovat o detailech, ale výsledkem byl manželky nejlepší orgasmus za posledních pár let, kterého jsem byl zase jako za starých časů z větší části strůjcem, což ve mě vyvolalo nádherný nepopsatelný pocit! Co následovalo jsem v polštářkovém rozhovoru zhodnotil větou ‚Konečně jsme se zase milovali a ne jen dělali sex.‘ Manželka mi odpověděla ‚Stejně je to tvoje lenost, kdysi jsi to uměl.‘ a já jí musel dát za pravdu. Naplněni a trochu paralyzováni slastnými pocity jsme pak strávili zbytek krásného dopoledne povídáním a společným obědem. Mimo jiné jsme se přitom dohodli, že chceme oba pokračovat v inovaci našeho milostného života. Dokázali jste skloubit neformálnost a pohodu s pevnými profesionálními pravidly a vysokou odborností. To co všichni pro nás ostatní děláte je úžasné. Díky.“

Pavel 42

„Vůbec jsem do dnešního dne netušil, kde a jak lze ženu přivést do příjemného stavu uvolnění a pocitu rozkoše. Dozvěděl jsem se, jak ženu různými způsoby dráždění na jejích intimních místech připravit na milování a poskytnout jí i masáží obrovský relax, kdy nemusí myslet na běžné každodenní starosti.“

Igor 46

„Partnerka byla velice zvědavá a natěšená na to, co jsem se u Tebe naučil. Dotýkal jsem se tak, jak jsme si mohli nacvičit a vyzkoušet se ženami během praxe. Po úvodních tricích jsem začal jsem provádět jemnou masáž jejích genitálií, v pořadí, v jakém jsi nás učila. Velice se jí líbila velká hora i sqeeze.  Asi už tušíš, jak vše nakonec dopadlo… Tato masáž byla zakončena výrazným orgasmem mojí partnerky a také velikou pochvalou za to, co jsem se u Tebe naučil. Pak ještě následovalo sexuální spojení našich těl, ale to už je jiný příběh. Takže tímto bych Ti chtěl ještě jednou za vše moc poděkovat, vypadá to, že jsi zachránila náš vztah a dokonce se nám začíná zlepšovat i to líbání.“

Karel 33

„Po kurzu jsme pomalu začali‚ trénovat ‘ a to včetně hlazení těla až k masáži a následně k orgasmu a musím říct že je to vše perfektní, jak jsme kdysi měli problém manželku k orgasmu vůbec přivést, tak teď není problém aby měla dva během večera a to doslova během páru minut, používám kombinaci bodu G – toho co je hlouběji a klitorisu…..perfektní. No a moje milovaná žena to chce jednou až dvakrát do týdne a to si o to málem sama říká :-). Takže ještě jednou ti moc oba děkujeme za záchranu našeho vztahu. Manželka říká, že peníze za ten kurz byly nejlépe investované peníze v našem životě 🙂 ….má drahá si ještě potom zaplatila online kurz masáže penisu a to taky nemá chybu :-). Měj se krásně a hlavně nepřestávej dělat tuhletu úžasnou práci.“

Eda, 39 let

error: Tento obsah nelze stáhnout!