Proč je rada “Musíte víc komunikovat o svých emocích!” špatně? Proč to ženy chtějí a mužům to nefunguje? A jaká komunikace ve vztahu je užitečná, když jsme pod vlivem autopilota v nepříjemných situacích?
https://vimeo.com/138064616
Publikováno: 3.9.2015