1. 2 A co vy? Používáte svůj G bod? & Technika zvětšení G bodu

Téma průběh:

❤ Jak často používáte svůj G bod?

Pro inspiraci přidávám krátký příspěvek z mého blogu ze dne 27. ledna 2014

Dnes ráno. Spěšně mi volá Petra V. z České televize. Velmi rychle, nejlépe během několika minut, si žádá informace, jak že to s tím G-bodem vlastně je? Zda se opravdu musí zvětšovat pomocí injekce kolagenu nebo jsou nějaké citlivější metody, jak ho objevit. Když mluví o té druhé možnosti, z hlasu je cítit, že o tom sama dost pochybuje.  

Tak se jí na místo odpovědi rovnou zeptám: “A co vy, používáte svůj G-bod?” Záměrně volím tón jako by se nechumelilo. Jako by to bylo něco, co dělá úplně každá žena. Reaguje odmlkou a pak poplašeně odpovídá “Cože?”, jako kdyby nevěděla, na co se ptám. Pokládám otázku jasněji. “Myslím vy sama, používáte svůj G-bod. Nebo něco jako tuhle oblast? Alespoň několikrát týdně?” Kdyby telefon mohl překládat mlčení do podoby komiksových bublin, tak si nejspíš počtu. Nakonec se ozve “Ne.” A v odpovědi je slyšet tak trochu vzdorovité pohrdání. Něco jako “Já přeci nemusím masturbovat, já jsem šťastně zadaná. Na to mám přítele…” Ale je v tom i nepatrný náznak lítosti. Co kdyby přeci, že? Říkám si, tak jo, dobře. A pouštím se do výkladu.

Zhruba ve třech větách popisuji, jak jsem se i já se coby nevěřící Tomáš dostala od přesvědčení, že žádný G bod nemám až k tomu, že se ejakulace vlastně dá naučit. A že můj G bod může žít vlastní orgasmický život nezávisle na klitorisu. Wow. V mezičase děkuji praxi na rádiu, která mě naučila vměstnat to podstatnépravě do oněch tří vět. Přičemž poslední polovina věty je na to, aby se posluchač nedechnul a zažil a-ha moment. “A-ha, to je zajímavé, co řikáte…Mohly bychom se na to sejít a probrat to podrobněji?”, odpovídá novinářka. “Jistě, ale jen to podstatné, jinak je to na celodenní kurz…” “Dobře,” souhlasí redaktorka a domlouváme se na schůzce. 

Poté, co zavěsím, mě napadne, jak často jsem právě ženám z medií vysvětlovala věci, které se jich bytostně dotýkají. Ale vlastně netuším, kolik z nich to použilo samo pro sebe a ne jen jako materiál pro své texty. Vlastně to není jen práce s médii, ale spíš moment, kdy mohu pracovat s těmi nejintimnějšími oblastmi žen.  Žen, které pouze shodou okolností pracují v médiích a díky tomu mají něco jako oprávněný důvod si o tyto informace vyžádat. Jinak by se možná stejně jako většina dalších žen neměly odvahu zeptat.  Snad to pomůže těm dalším mlčícím.

……

(Aktuální poznámka k textu, rok 2018: Jméno novinářky je pochopitelně změněno. Ani po tolika letech bych si nedovolila zveřejnit intimní informace novinářů. )

A jak byste reagovaly na podobně položenou otázku vy?
Jak často používáte svůj G bod?
A proč tomu tak je?

Vaše odpovědi nám řeknou víc o překážkách, které vám ve vlastním rozvoji brání.
A přesně na tyto překážky jsme se v našem kurzu zaměřili,  krok po kroku.

❤ Něco málo k historii tohoto kurzu

 

Celý tento on-line kurz má dlouho historii. Úplně na začátku to byl součástí celodenního semináře pro ženy s názvem Ženská neděle. V rámci jednodenního semináře se ženy mohly naučit základní informace o svém vzrušení, anatomii, orgasmech a také o G bodu. Podívejte se na článek o tom, jak probíhal kurz očima ženy, novinářky, která informace z kurzu převedla do svého života a proměnila je i ve vlastní potěšení.

Zážitky a dojmy novinářky i účastnic z kurzu, který jsem na toto téma vedla v lednu 2012, najdete ZDE. 

 

❤ Zvětšování G bodu: Jak se to dělá?

A protože jsme o tom v této lekci mluvili již několikrát včetně úvodního videa, v následujícím článku z časopisu Estetika & Plastika (2009) si můžete doplnit informace ohledně zákroku, kterému se říká zvětšení G bodu. Tento zákrok nepropaguji, ale myslím, že je dobré vysvětlit, o čem že to vlastně mluvíme. Nakonec, pro některé ženy i tato procedura může být jeden z velmi dobrých důvodů, proč se začít zajímat o to, kde vlastně mají svůj G bod a jak ho správně lokalizovat. Celý článek najdete ZDE. 

  

error: Tento obsah nelze stáhnout!